Bezpieczna i zdrowa paszaMamy duże doświadczenie w komponowaniu paszy dla koni, nasze produkty to przede wszystkim bezpieczna i zdrowa pasza. Zawsze dążymy do najwyższej jakości. HAVENS Horsefeed posiada certyfikaty HACCP i GMP +.

Wszystkie przychodzące składniki, cały proces produkcji i dostawy produktów, podlegają ścisłym kontrolom, aby zapewnić pewną i bezpieczną paszę o wysokim standardzie jakościowym, zgodnie z zasadami HACCP i GMP +. Nasze produkty są regularnie ulepszane. Dzięki intensywnym kontaktom z jeźdźcami / właścicielami koni oraz naszemu własnemu działowi badań naukowych, jesteśmy w stanie zoptymalizować nasze koncepcje paszowe tak, aby sprostać aktualnym potrzebom rynku.

 
Pasza z Know-HowWszystkie musli, mieszanki czy granulaty w naszym asortymencie spełniają swoje wymogi żywieniowe dotyczące skrobi, włókien, węglowodanów i cukru, aminokwasów, kwasów tłuszczowych, składników mineralnych, pierwiastków śladowych i innych substancji odżywczych.
Wartości te zależą od przeznaczenia paszy (sport, rekreacja czy hodowla), wieku, stopnia treningu, itp. Każda pasza jest odpowiednio zbilansowana w zależności od swojego przeznaczenia. Najważniejszymi składniki są nie tylko zboża, takie jak czarny czy biały owies, kukurydza, jęczmień, pszenica, pszenica orkisz, ale również otręby pszenne, lucerna, siemię lniane i olej lniany. Większość zbóż dostarczanych jest barką z Francji i Niemiec

Wysoka jakość surowców, duża różnorodność składników, innowacyjność urządzeń produkcyjnych i spójność receptur powoduje, że zdrowa pasza HAVENS wyróżnia się znacząco na tle innych marek.

Nasza pasza jest intensywnie i regularnie testowana podczas różnych mistrzostw (FEI) i zawodów jeździeckich.