Pasza najwyższej jakości.

HAVENS Horsefeed jest wiodącą europejską marką w żywieniu i produkcji pasz dla koni. Firma została założona w 1845 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija i udoskonala swoje produkty paszowe.

Dziś z dumą prezentujemy kompletną i wszechstronną gamę granulatów, miksów zbożowych i płatków śniadaniowych. Produkty te oferujemy w ponad 50 krajach na całym świecie.

Wszystkie nasze produkty mają gwarantowany 100% naturalny (100% roślinny) skład i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Nasza pasza to wyłącznie wysokiej jakości zboża, w pełni zbilansowana receptura. Produkty pakujemy wyłącznie do oddychających papierowych worków (20 lub 25 kg).

Havens ma tylko jeden cel: zapewnić możliwie najlepsze pożywienie dla konia lub kucyka. Pasza Havens została skomponowaną, aby sprostać wszystkim wymaganiom żywieniowym, od hodowli do jazdy rekreacyjnej, sportu czy zawodów najwyższej rangi.

Ponieważ żywienie Twojego konia, to nasza troska …!

Wszystkie nasze pasze zostały opracowane przez nasz dział badawczy, który szczyci się już ponad 150-cio letnim doświadczeniem. Produkcja odbywa się zgodnie z międzynarodowymi normami, w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie nad rzeką Mozą, w południowej Holandii.